Systemy alarmowe, napadowe

Każdy system alarmowy powinien być odpowiednio dobrany oraz wyróżniać się prostą i czytelną obsługą przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.

 

Inne czujniki bowiem będą potrzebne w dużej hali produkcyjnej, inne w nieogrzewanym magazynie, jeszcze inne w pomieszczeniach biurowych. Nasi przedstawiciele w kompetentny sposób przedstawią zalety i ograniczenia poszczególnych urządzeń oraz wynikające z nich różnice cenowe, co pozwoli Państwu dokonać świadomego wyboru najkorzystniejszej opcji. Po włączeniu systemu do sieci monitoringu w sytuacji wymagającej natychmiastowej interwencji (np. sygnał alarmowy o włamaniu lub napadzie, alarm z detektora gazu lub z czujnika zalania):

Zyskują Państwo pewność reakcji Grupy Interwencyjnej K2.

Wszystkie systemy alarmowe wykonujemy wyłącznie w oparciu o sprzęt wysokiej jakości, od sprawdzonych i renomowanych producentów tak, aby alarmy spełniały wszystkie wymagania odnośnie klas bezpieczeństwa, certyfikatów i obowiązujących norm. Dzięki zastosowaniu unikalnych nadajników i ich odpowiedniemu zaprogramowaniu jesteśmy w stanie odbierać i monitorować wszystkie sygnały emitowane przez centrale alarmowe. Stwarza to ogromne możliwości i niezwykle podnosi jakość monitoringu i skuteczność ochrony.

Wieloletnie doświadczenie i krótkie terminy realizacji są jednym z naszych atutów.

Nasi instalatorzy mają odpowiednie doświadczenie, są systematycznie szkoleni i montują wszystkie systemy według ściśle określonych standardów. Ma to praktyczne znaczenie dla naszych Klientów. Przy konieczności wykonania konserwacji, naprawy bądź rozbudowy systemu nawet po kilku latach nie będzie problemu z rozpoznaniem konfiguracji, sposobu przyłączeń poszczególnych urządzeń czy metody zaprogramowania centrali alarmowej.

Systemy alarmowe, napadowe
 • Simple Item 10

  Zobacz

 • Simple Item 12

  Zobacz

 • Simple Item 13

  Zobacz

 • Simple Item 4

  Zobacz

 • Simple Item 5

  Zobacz

 • 1
 • 2

Panel wysuwany

icon K2Poland

K2OCHRONA jest częścią grupy K2

Zobacz
Treść po scrollowaniu i czasie
Zamknij
0
99000
5000

Please publish modules in offcanvas position.